Araç Kaplama – 3D Mert Auto

Araç Kaplama

Araç Kaplama

Hepimiz araçlarımıza büyük özen göstermekteyiz. Bu nedenle araçlarımızda zaman zaman estetik açıdan değişiklikler yaptırmaktayız. Bu değişikliklerden biri de araç kaplamasıdır. Son yıllarda çok fazla yaptırılan araç kaplama, aracınızı istediğiniz renk ile kaplayarak ilk günkü gibi bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Araç kaplama yaptırmak aracınızın yeni durmasını sağlamaktadır. Bu kaplama sonrasında oluşabilecek dış kaynaklı sorunlar önlenmektedir. Bu nedenle araç kaplama önemli bir işlemdir ve kaplama yaptıracağınız yerin bu konuda deneyimli ve profesyonel bir hizmet vermesi gerekmektedir.  Folyo kaplama işlemleri sırasında kaplamaya özel kullanılan malzemeler yanında bir de deneyimli personel ekibi gerekmektedir. Araç kaplama aracınızı asit yağmuru, güneşin zararlı ışınları ve kar yağışından korumaktadır.

Şeffaf Kaplama

Şeffaf kaplama aracınızın dış etkenlerden korunmasını sağlamaktadır. Boya ve çiziklerin saklanması veya bölgesel renklendirme sayesinde aracınızın dış görünümüne katkı sağlamaktadır.  Şeffaf kaplama, boya yüzeyinizi korumak için tasarlanan özel boya koruma filmleridir. Araç koparta boya yüzeyinde bulunmakta olan kaput, çamurluklar, kapı eşikleri, tamponlar ve kapılar gibi tüm parçalar şeffaf kaplama sayesinde korunabilir. Şeffaf boya koruma filmleri yüksek parlaklığa sahip olarak araçlarınızın dış görünümüne de katkı sağlamaktadır. Boya koruma filmleri 2B yüzeylere ve 3B kavisli yüzeylere sorunsuz bir şekilde uygulanabilmektedir. Bu noktada şeffaf kaplama yapacak firmanın bu işlemleri deneyimli personeller tarafından yapılması oldukça önemlidir.

Direksiyon Kaplama

Direksiyon kaplama işleminin amacı sürüş esnasında araç kullanırken hissiyatını beğenmediğiniz direksiyonları kaplanarak daha iyi bir kullanım hissiyatı vermektir. Bunun dışında eskiyen ve hasar görmüş direksiyonlar için de direksiyon kaplaması yapmaktayız. Sürüş sırasında araç üzerindeki hakimiyetinizin en üst seviyede olması, direksiyon simidinin kaplaması ile alakalı olmaktadır. Direksiyon kaplamasında kullanılan malzeme zaman içerisinde eskiyerek, tutuş kalitesini kötü yönde etkiler ve aracın iç görüntüsünü bozar. Maun veya sedef gibi sert kaplama direksiyonlar, el kaymalarının yaşanması nedeniyle yerini deri kaplamaya bırakmıştır. İnsanlar deri kaplamaları diğer türden sert kaplamalara göre daha çok tercih etmektedir. Siz de aracınızın iç dekorunda değişiklik yaparak, şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız direksiyonlarınızı deri kaplama yaptırabilirsiniz. Mert Auto olarak tüm bu kaplamaları deneyimli ve uzman personellerimizle birlikte Diyarbakır’da yapmaktayız.

3D Mert Auto

İletişim

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Telefon: 0537 424 6532