Kurumsal – 3D Mert Auto

Kurumsal

HakkımızdaBiz Kimiz?

Hizmetlerimizi gerçekleştirirken en ufak detayları bile atlamadan en kaliteli şekilde yapmaktayız. Araçlarınızın tüm ihtiyaçları uzmanlarımız tarafından belirlenerek tüm işlemler müşterilere bildirilmektedir. Müşteriler aracı hakkında istediği an bilgi sahibi olarak, asla iletişim sorunları yaşamazlar. Tüm boyama işlemleri en kaliteli malzemelerle gerçekleştirilir. İşlemler detaylı olarak incelenerek aracınıza asla zarar verilmez.

Sizin için en iyisini düşünen firmamız aracınızda gerekli olan tüm işlemleri dilerseniz bakım sırasında sizlere iletebilir.  Tüm onarım ve bakım işlemlerini üretici teknik özelliklerine göre yaparak araç tam garanti kapsamını korumuş olur. Tüm ekipmanlarımız en yeni şekilde tutularak çalışanlarımız daima uzman ve işinin ehli kişiler olmaktadır. Aracınızın değerini koruması için her zaman orijinal parçalar ve en yüksek kalitede yedek parçalar kullanmaktayız.

Onarım esnasında sadece gerekli işlemleri yaparız. Gereksiz ücretlendirme yaparak istemediğiniz onarımları asla bilgi vermeden yapmayız. Ekstra bir çalışma yapılacağında sizleri arayarak danışmaktayız. Daima söylenen günde tüm işlemleriniz biter ve sizleri fazladan bekletmeyiz. Aracı teslim etmeden önce doğru çalıştığını kendi yerimizde test ederek sorun olup olmadığına bakarız. Servis danışmanımız aracınızın işlemleri bittiğinde, yapılan çalışmaları ve faturalandırmayı size gayet açık bir şekilde açıklayacaktır.

Sizleri özenle dinleyerek yaptırmak istediğiniz çalışmaları sizlere göre yapmaktayız. Sizler ve aracınız için tüm çalışmalarımızı en doğru şekilde yaparak sizleri hiçbir sorunla karşı karşıya getirtmeyiz. Mert Auto bu nedenle Diyarbakır’da en çok tercih edilen firmalardan birisi haline dönüşmüştür. Tüm hizmetlerimiz sizler için en güvenilir biçimde yapılmaktadır.

3D Mert Auto

İletişim

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Telefon: 0537 424 6532